Řešíte svoji váhu a proporce?

Neuvízněte v kruhu nesmyslných diet a svěřte se zkušeným.

Jsou pro Vás kila navíc zdravotní problém?

Neriskujte a neřešte to sami. Poraďte se s odborníkem.

Nebo chcete jen dobře vypadat a cítit se spokojeně?

Tak pro sebe něco udělejte a objednejte se.

POZOR! Najdete mě na nové adrese: Zvěřinova 3429/7, 130 00 Praha 3 - Strašnice. Volejte 737 272 093.

Kdo je Dana Šímová?

Já sama řeším váhu dlouhodobě a stále. Nikdy jsem nebyla úplně hubená. Už jako dítě jsem měla pár kilo navíc. Možná i proto jsem se rozhodla studovat dietologii. A od té doby mám svoji váhu pod kontrolou. Už na začátku mé pracovní dráhy v Dětské ozdravovně mě překvapilo, kolik dětí musí kvůli zdravotním problémům dodržovat určitý dietní režim. Bohužel ne vždy si jejich rodiče uměli poradit. Tenkrát mě poprvé napadlo mít svoji vlastní poradnu.

S přibývajícím věkem se sama musím stále víc snažit, abych si udržela optimální váhu. Proto rozumím klientům, kteří řeší podobné problémy a společně hledáme cestu a motivaci k dosažení reálného cíle. Přestože drtivá většina klientů přichází s cílem mít ideální postavu, v poradně se často zabývám zdravotními problémy jako je cukrovka, zvýšený cholesterol nebo vysoký tlak. A to většinou jako důsledek nadváhy či obezity, tedy špatných stravovacích návyků. Stále více do poradny přicházejí děti s nadváhou. Výjimkou ale nejsou ani mladí a štíhlí lidé, kteří se zajímají o své zdraví a chtějí se naučit správně jíst.

Největší odměnou za moji práci jsou spokojení klienti. Díky shozeným kilům získali větší sebevědomí, cítí se lépe nebo jim lékař dokonce snížil předepsané dávky léků. Nikdy není pozdě a všechno jde, když člověk opravdu chce a není v tom sám. Důležité je udělat první krok!

Hodně štěstí a pevnou vůli přeje

Dana Šímová

Mé profesní zkušenosti

Jako nutriční terapeut – dříve dietní sestra – pracuji již téměř 30 let, protože práce s lidmi mě velmi baví. Během své profesní kariéry jsem pracovala jako vedoucí stravovacího provozu v Dětské ozdravovně v Novém Jičíně, jako vedoucí dietní setra v Thomayerově nemocnici v Praze, dále na zákaznických infolinkách v oblasti racionální výživy, zdravého životního stylu a hubnutí.

Poslední 4 roky jsem působila jako nutriční terapeut v poradenství ve Světě zdraví, kde moji klienti zhubli více jak 4000 kg, a nyní od května 2015 jsem otevřela svoji vlastní poradnu.

S kým spolupracuji


Centrum zdraví Vinohrady (více)


Všeobecná zdravotní pojišťovna – klub pevného zdraví (více)


EUROCLINICUM – biochemické rozbory krve (více)


Galerie

Spokojení klienti Adam, Zuzka a Pavlína

Máte dotaz nebo se chcete objednat? Vyplňte formulář a pošlete mi zprávu!

9 + 12 =